IP: 44.200.140.218

C0RRUPT

Titans web page

Titans TS3 server, c0rrupt

Teamspeak 3

 
IP: c0rrupt.cz     (v případě problém185.175.84.128)
Password: na požádání u mě, kontakty
Port: žádný
Nick: ideálně váš herní

Download:Download link
 

Doporučuju projet si Audio Wizard a ještě poté, provést dodatečné nastavení v Settings a dole vlevo odškrtnout Advanced, otevře se vám vícero možností nastavení . Dále doporučuji používat aktivaci tlačítkem, protože na citlivost hlasu je to PRASÁRNA a nikdo nemá zájem poslouchat jak na vás řve matka, štěká pes, jak křupete oběd nebo dejcháte na mikrofon. Jinak jako použítelný tlačítka doporučuju bud na myši, nebo klasicky Ctrl nebo Alt, popřípadě Shift.

Pravidla chování: Za nevhodné komenty bude kick, za rušení ostatních lidí v kanálech taktéž kick, při opakování ban. Dávejte si jednoduché, jasné nicky, podle kterých vás každý pozná. Zdržujte se výhradně v kanálech určených pro hru, nebo činnost, kterou děláte. Have fun!

Info: TS3 server běží na linuxové platformě, na mém osobním serveru, který je shodný se serverem tohoto webu. Server je placený a případní zájemci mohou přispívat na jeho provoz, info u mě jedná se o drobné peníze. Donatoři mají rozšířená oprávnění a možnosti vlastních kanálů.

TS3 screenshot:

Valid HTML 4.01 Transitional